Українські металурги розраховують на поліпшення кон’юнктури і збільшення виробництва

Металургія Новини
Українські металурги розраховують на поліпшення кон’юнктури і збільшення виробництва

Основні підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) України розраховують на поліпшення кон’юнктури і збільшення випуску продукції в 2024 році, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Зокрема, генеральний директор гірничо-металургійної групи “Метінвест” Юрій Риженков вважає, що компанія “готова долати будь-які виклики” в умовах війни.

“І вже будуємо плани на відновлення України після перемоги. Команда “Метінвесту” була, є і залишатиметься надійною опорою для країни і людей”, – сказав топменеджер.

Генеральний директор “ArcelorMittal Кривий Ріг” Мауро Лонгобардо сказав, що напередодні Нового року підбиваються підсумки року минулого, оцінюються досягнення, будуються плани на наступний рік.

“Цілеспрямованість, віра в краще – це те, що робить нас незламними і крок за кроком наближає Перемогу. Нині всі ми прагнемо мирного життя, і вкладаємо в це поняття не абстрактний, а конкретний зміст: ми прагнемо, щоб в Україні, в нашому місті, в кожній родині панували спокій, злагода та любов, лунав дитячий сміх, завжди були поруч рідні та близькі люди, а все задумане вдавалося втілити в життя. Пам’ятайте, світло переможе темряву, як колись Різдвяна зірка осяяла світ”, – наголосив СЕО.

Зі свого боку генеральний директор DCH Steel групи DCH Віталій Баш зазначив, що другий рік поспіль у країні триває повномасштабна війна, і компанії доводиться долати ускладнення воєнного часу: “Майже 1000 працівників наших підприємств зараз на фронті, тому трудові колективи зазнають постійного навантаження. Але попри численні кризи – енергетичну, брак води, брак кваліфікованих кадрів, – ДМЗ і рудник “Суха Балка” продовжують працювати”.

Голова правління АТ “Запорізький завод феросплавів” (ЗЗФ) Павло Кравченко в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” з обережністю висловив плани на 2024 рік: “Підприємство і наше, і колеги (НЗФ) – готові до роботи, збереглася частина персоналу, частина пішла на фронт. Ми готові до роботи. Але ми залежимо від двох чинників – ринкова ціна феросплавів (щоб підвищилася – ІФ-У) і ціна на електроенергію (щоб знизилася (ІФ-У)”.

“Щодо січня ми можемо сказати після 20 числа, з урахуванням ситуації на ринку, ми виступаємо за держзамовлення, дивимося на контракти – поки обережно, поки готуємо персонал”, – пояснив співрозмовник агентства.

Новини

Українські металурги розраховують на поліпшення кон’юнктури і збільшення виробництва

Італія витратить 17,7 млрд євро на створення системи зберігання електроенергії

Санкції США зашкодили Росії експортувати скраплений газ

Внаслідок масованого ракетного обстрілу без світла залишились 250 тис споживачів

Китайські меткомбінати поповнюють запаси брухту

США збільшили імпорт труб з України на 31,4%

В Україні запрацював Фонд декарбонізації

Ціна на газ у Європі впала більш як удвічі 

Українське Дунайське пароплавство у 2023 році збільшило обсяг перевезень до 1,8 млн тонн

Німеччина виділить Україні 24 млн євро на відновлення пошкоджених підстанцій

Україна зберегла на 2024 рік заборону на експорт природного газу, вугілля та антрациту

Експорт Українським морським коридором досяг 13 млн тонн – Кубраков

30 Грудня 2023

Vestas поставить вітротурбіни на найбільшу у світі наземну ВЕС у США

Кабмін затвердив перелік зобов’язань для отримання допомоги від ЄС на 50 млрд євро 

29 Грудня 2023

Доходи держбюджету у 2023 році перевищили 1,6 трлн

Держстат покращів оцінку падіння ВВП у минулому році

ВСІ НОВИНИ ⇢