У Китаї запустили оновлену систему торгівлі вуглецевими кредитами

Екологія Економіка Новини
У Китаї запустили оновлену систему торгівлі вуглецевими кредитами

У Китаї запустили програму сертифікованого скорочення викидів (CCER), яка дозволяє компаніям певних галузей промисловості торгувати своїми показниками скорочення викидів вуглецю після добровільної участі у заходах з їхнього скорочення.

CCER доповнить існуючий ринок торгівлі вуглецевими кредитами учасниками якого можуть бути лише підприємства з визначеною квотою на викиди парникових газів, повідомляє China Daily.

За словами експертів, CCER краще стимулюватиме розвиток деяких компаній, особливо тих, що працюють у секторі відновлювальної енергетики, щоб сприяти зеленому переходу країни. На початковому етапі CCER складатиметься з чотирьох секторів, а саме: лісорозведення; сонячна теплова енергія; офшорна вітрова енергетика; створення мангрової рослинності.

В матеріалі пояснили, що компанії, задіяні в цих секторах, можуть зареєструвати свої акредитовані показники скорочення викидів у системі CCER і чекати транзакцій.

“Ці сектори були обрані тому, що їх прибутковість значною мірою залежить від продажу вуглецевих кредитів”, – пояснив керівник бюро соціології навколишнього середовища Китайської науково-дослідної академії наук про навколишнє середовище Ян Пінцзянь.

Він розповів, що покупцями вуглецевих кредитів стануть переважно підприємства з високим рівнем викидів, які не можуть вкластися у свої ліміти викидів та мають їх компенсувати.

А також компанії, які хочуть продемонструвати свою корпоративну соціальну відповідальність, роблячи внесок у побудову більш зеленого майбутнього. Ян підкреслив, що з часом, коли програма стане більш зрілою, будь-яка особа зможе придбати квоту, щоб компенсувати свій вуглецевий слід.

Порівняно з ринком торгівлі квотами на викиди вуглецю, програма CCER розроблена для всіх, хто зацікавлений у скороченні викидів. Зазначається, що вперше CCER запустили у 2012 році та призупинили у 2017 році через низький обсяг торгівлі та необхідність стандартизації роботи.

Новини

У Китаї запустили оновлену систему торгівлі вуглецевими кредитами

Експорт з портів України сягнув рекорду з моменту вторгнення рф

Поставки українських напівфабрикатів до країн ЄС впали на 11,6% 

В Україні створять прозорий ринок біопалива

Постачання вапняку залізницею у 2023 році скоротилося на 9%

23 Січня 2024

Китай збільшив імпорт коксівного вугілля на 60%

Чехія наполягає на однакових правилах для українського експорту до країн ЄС

Українська економіка втратила 1,5 млрд євро через блокаду на західних кордонах

Індія попросить ЄС вжити заходів для узгодження систем торгівлі квотами на викиди

Codelco отримала дозвіл на купівлю австралійського виробника літію

Українські банки збільшують видачу іпотечних кредитів

Американські металурги зберігають стабільний рівень завантаження потужностей

У минулому році Україна скоротила експорт труб майже на 12%

ЄС готує ембарго проти російського алюмінію

Навесні країни НАТО можуть розпочати очищення Чорного моря від мін

З початку року бізнес отримав 4,3 млрд грн пільгових кредитів

ВСІ НОВИНИ ⇢