Стратегія Великої Британії з декарбонізації металургії є фрагментарною – E3G

Екологія Металургія Новини
Стратегія Великої Британії з декарбонізації металургії є фрагментарною – E3G

Стратегія уряду Великої Британії з декарбонізації сталеливарної промисловості є “фрагментарною” і їй бракує ширшої промислової політики, заявив сьогодні незалежний аналітичний центр з питань зміни клімату E3G, повідомляє Argus.

Він заявив, що Великобританія “не сильно відстає” від європейських колег у сфері декарбонізації сталі, посилаючись на угоди щодо переведення нинішніх доменних печей, впровадження механізму коригування вуглецевих кордонів і посилення квот на торгівлю викидами.

Але Великобританія не досягла значного прогресу в розширенні електромереж і не поспішає розвивати механізми регулювання попиту, зазначає E3G.

Життєво важливо знизити вартість електроенергії для промислових споживачів, які в іншому випадку зіткнуться з “жорсткою” конкуренцією з боку закордонних виробників, які платять менше за електроенергію. Уряд також повинен збільшити переробку сталевого брухту та налагодити постачання водню та “зеленого” заліза – без адекватного постачання брухту сектор, що базується на 100 електросталеплавильних заводах, буде залежати від імпорту, зазначають в E3G.

Аналітичний центр вважає, що уряд має розробити довгострокову стратегію, “яка включатиме бачення майбутньої ролі сталеливарного сектору в економіці Великої Британії та його інтеграції в інші виробничі сектори країни”.

Просто перетворення на вторинного виробника сталі означатиме, що країна не зможе виробляти всі необхідні марки сталі для своєї автомобільної промисловості, додали у звіті.

“Існує ризик, що без можливості виробляти різноманітний асортимент продукції деякі металургійні компанії можуть постраждати від негативних комерційних результатів через слабкі бізнес-моделі”, – йдеться у звіті.

У своєму порівняльному аналізі металургійної політики E3G поставила Великій Британії оцінку C+ за спрямованість і чіткість політики, а також B- за державне фінансування.

Новини

26 Липня 2024

Найскладніший період літа вже позаду, але невідомо що буде взимку – Укренерго

В Міненерго кажуть, що працюють над покращенням ситуації зі світлом

США скоротили імпорт прокату на 23%

Рада не відмовляється від ідеї підвищення ПДВ

POSCO знизила виплавку сталі

Кількість працюючих індустриальних парків може збільшись до 20

Залізниці України та Польщі домовились розвивати сполучення

Євросоюз надасть Україні ще 68 великих генераторів

Польща допомогла – в Україні скорочені обсяги обмеження світла

ЄС виділив Україні перший транш у 1,5 млрд євро із заморожених активів РФ

Усть-Дунайськ перетворять на хаб з імпорту добрив 

ЄС може запустити розслідування щодо продаж г/к рулону за квотою “інших країн”

В Росії різко уповільнилося промислове виробництво 

ОККО формує парк вагонів-цистерн

EUROFER: У 2024 році видиме споживання сталі в ЄС повинно відновитися

США знайшли 2 млрд дол на військову допомогу Україні

ВСІ НОВИНИ ⇢