Частина індійських металургів вимагає заборонити експорт руди до Китаю

Металургія Новини
Частина індійських металургів вимагає заборонити експорт руди до Китаю

Середні та дрібні індійські виробники чавуну і сталі домагаються заборони на експорт залізної руди з країни, що призвело до зростання цін на сировину на внутрішньому ринку, повідомили SteelOrbis у галузевих колах у понеділок, 26 лютого.

За даними галузі, індійський експорт залізної руди 2023 року сягнув 44 млн тонн, що на 44% більше, ніж попереднього календарного року, тоді як внутрішній попит також зростав, що призвело до зростання цін для малих і середніх підприємств чорної металургії.

“Ми попросили уряд заборонити експорт усіх видів залізної руди, інакше сталеливарна промисловість Китаю запрацює, а наша закриється. Індія має бути експортером сталі, а не залізної руди”, – заявив президент Асоціації виробників губчастого заліза Чхаттісгарха Аніл Накрані.

Він заявив, що п’ять великих виробників заліза і сталі в Чхаттісгарху об’єдналися, щоб лобіювати інтереси в міністерстві сталі після того, як багато хто з них почали зазнавати збитків. Виробники другого ешелону, на частку яких припадає близько 40% виробництва, платять за залізну руду майже вчетверо більше, ніж більші заводи.

Великі заводи можуть домовитися про вигідніші ціни на сировину, як на залізну руду, так і на вугілля, і більшість з них мають власні залізорудні рудники, сказав пан Накрані.

“З одного боку, попит на продукцію чорної металургії дрібних і середніх заводів падає, і водночас вони не можуть конкурувати з великими заводами, що мають власні вугільні та залізорудні шахти. У малих і середніх заводів немає іншого вибору, окрім як закуповувати сировину за вищими цінами через зростання експорту сировини в Китай”, – прокоментував Діпендра Касіва, генеральний директор Асоціації виробників губчастого заліза.

Наприкінці 2022 року уряд Індії скасував експортне мито в розмірі 45% на окатиші, а мито на кускову залізну руду і дрібноту із вмістом заліза менше 58% було знижено до нуля.

Новини

26 Липня 2024

Найскладніший період літа вже позаду, але невідомо що буде взимку – Укренерго

В Міненерго кажуть, що працюють над покращенням ситуації зі світлом

США скоротили імпорт прокату на 23%

Рада не відмовляється від ідеї підвищення ПДВ

POSCO знизила виплавку сталі

Кількість працюючих індустриальних парків може збільшись до 20

Залізниці України та Польщі домовились розвивати сполучення

Євросоюз надасть Україні ще 68 великих генераторів

Польща допомогла – в Україні скорочені обсяги обмеження світла

ЄС виділив Україні перший транш у 1,5 млрд євро із заморожених активів РФ

Усть-Дунайськ перетворять на хаб з імпорту добрив 

ЄС може запустити розслідування щодо продаж г/к рулону за квотою “інших країн”

В Росії різко уповільнилося промислове виробництво 

ОККО формує парк вагонів-цистерн

EUROFER: У 2024 році видиме споживання сталі в ЄС повинно відновитися

США знайшли 2 млрд дол на військову допомогу Україні

ВСІ НОВИНИ ⇢