У 2023 році група SCM збільшила інвестиції майже на 52%

Металургія Новини ТЕК
У 2023 році група SCM збільшила інвестиції майже на 52%

За 12 місяців 2023 року інвестиційна група SCM Ріната Ахметова спрямувала на капітальні інвестиції та модернізацію в Україні понад 32 млрд грн (або $800 млн). Це майже на 52% більше, ніж у 2022 році. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що для забезпечення енергетичної незалежності України за 2023 рік ДТЕК ввела в експлуатацію 26 нових вугільних лав, оновила понад 6 тисяч кілометрів повітряних ліній та 2 тисячі енергооб’єктів, в тому числі капітально відремонтовано енергоблоки ТЕС та їхні елементи після ворожих обстрілів.

Також продовжилися інвестиції у другу чергу однієї з найпотужніших ВЕС у Східній Європі Тилігульську ВЕС. Проведені геолого-розвідувальні, будівельні та бурильні роботи на газових родовищах.

Капітальні інвестиції “Метінвест” зосереджені на відновленні та розвитку безпеки ключових металургійних підприємств, підтримці технології виробництва. Ремонти печей на “Запоріжсталі” і “Каметсталі”, відновлення обладнання на криворізьких ГЗК, а також, не менш важливо, на підтримці виробничої інфраструктури компанії “Покровськвугілля”, введення в роботу нових шахтних лав. Завдяки цьому, підприємство, що розташоване на Донеччині неподалік від лінії фронту, змогло, незважаючи на війну, забезпечити українські металургійні заводи вугільним концентратом.

Загалом за результатами 12 місяців 2023 року українські, асоційовані та спільні підприємства інвестиційної групи SCM сплатили 66,4 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів (або $1,8 млрд).

На соціальні програми спрямовано 11,4 млрд грн (або $0,3 млрд). Зокрема на програми для мешканців регіонів присутності, заходи з посилення безпеки праці та охорона навколишнього середовища.

Крім того бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб “Шахтар” продовжують підтримувати Україну та українців у ці складні часи. За два роки повномасштабної війни на допомогу військовим та мирним спрямовано вже 7,6 млрд грн. Додатково Рінат Ахметов виділив 1 млрд грн на проєкт допомоги захисникам Маріуполя та їхнім сім’ям “Серце Азовсталі”.

Новини

20 Травня 2024

УЗ скасувала аукціони з продажу металобрухту

British Steel постачатиме залізничні рейки до Туреччини

НКРЕКП підвищило ціни на електроенергію для бізнесу

Індійська JSW Steel знайшла коксівне вугілля в Мозамбіку

Турецька Habas отримала дозвіл на будівництво прокатного заводу

Україна наростила експорт сталевих напівфабрикатів майже вдвічі

Метинвест в I кварталі скоротив виплавку сталі, але збільшив виробництво ЗРС

Виробництво сталі у Китаї відстає від минулорічних показників

Заводи в Україні змушені наймати жінок через брак персоналу

За підсумками січня-квітня імпорт довгого прокату в Україну зріс на 9,9%

Мінекономіки представило проєкт оновленого порядку стимулювання для індустріальних парків

Британія запровадила санкції щодо одного з найбільших контейнерних терміналів росії

Ціни на золото встановили новий рекорд

Українські підприємства збільшили імпорт нікелю на 60%

Нікель суттєво здорожчав через заворушення у Новій Каледонії

Британська Liberty Steel вирішує, що робити з трьома своїми заводами

ВСІ НОВИНИ ⇢