Liberty Steel реструктуризує британський бізнес після угоди з кредиторами

Економіка Металургія Новини
Liberty Steel реструктуризує британський бізнес після угоди з кредиторами

Liberty Steel оголосила стратегічний план для своїх металургійних активів у Великій Британії після підписання нової рамкової угоди з основними кредиторами. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначається, підписання угоди стало можливим після того, як компанія досягла значних успіхів у залученні нового капіталу. Це включає випуск облігацій на суму $350 млн австралійським підрозділом InfraBuild через компанію Jefferies та терміновий кредит у $350 млн під заставу активів через BlackRock і Silver Point Finance.

Після остаточного врегулювання Liberty планує консолідувати свій британський металургійний бізнес в рамках нової юридичної особи та корпоративної структури. Передбачається, що існуючі компанії передадуть новій свої активи та співробітників. Робітники будуть працювати на чинних умовах зі збереженням безперервності трудових відносин. У Liberty Steel також зазначили, що це не матиме жодного впливу на операційну діяльність, постачальників чи клієнтів.

В рамках нового плану Liberty планує довести плавильні потужності електродугових печей на підприємстві в Ротерхемі до 2 млн т на рік.

План операційної реструктуризації, реалізований у Великій Британії торік, зосередив підприємства компанії на спеціалізованій сталевій продукції, що обслуговує стратегічні ланцюги постачань в аерокосмічній, оборонній та енергетичній галузях. За словами Джеффрі Кейбела, директора з питань трансформації Liberty, це дозволило стабілізувати операційну діяльність і значно покращити бізнес-показники.

«Угода про реструктуризацію відкриває шлях до нової структури компанії, яка дозволить нам значно збільшити виробництво сталі з низьким рівнем викидів вуглецю в Ротерхемі, що постачатиметься до нашої мережі металургійних заводів по всій країні», – пояснив він.

Директор з питань трансформації Liberty також зауважив, що маючи сильні сторони у стабільному виробництві сталі та алюмінію у країні, а також ресурси з видобутку магнетиту в Австралії для забезпечення виробництва DRI, компанія готова відігравати роль у британській стратегії Net Zero.

Новини

13 Квітня 2024

Україна в березні експортувала 3,34 млн тонн залізної руди

На ХАЕС почали підготовку до будівництва двох американських енергоблоків Westinghouse АР1000

12 Квітня 2024

Nippon Steel чекає дозвіл ЄС на придбання US Steel

Ціни на нафту відновили зростання

Нідерланди надали Україні 1 млрд євро військової допомоги та 400 млн на відновлення

У квітні обсяг передачі руди до Словаччини скоротився

Споживачі за все заплатять: Міненергетики готує підвищення тарифу на електрику

Укрзалізниця продовжила обмеження перевезень до порту Чорноморськ

Туреччина у січні-лютому скоротила імпорт заготівки

Державний трейдер збільшує імпорт електроенергії із ЄС

Угода УЗ про купівлю локомотивів без локалізації має бути скасована – Кисилевський

Salzgitter залучив 500 млн євро фінансування для проєкту декарбонізації

Україна у січні-лютому увійшла до значних постачальників залізної руди в Туреччину

Попит на сталь в Німеччині відновиться не раніше 2025 року

Українці отримають компенсацію за встановлення сонячних панелей

Енергетики закликають українців економити світло у вечерні години

ВСІ НОВИНИ ⇢