Сентравіс поставив труби гданській суднобудівній компанії Remontova

Економіка Металургія Новини
Сентравіс поставив труби гданській суднобудівній компанії Remontova

ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн” (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., виконало замовлення обсягом 20 тонн для суднобудівної верфі Remontova (м. Гданськ, Польща).

Згідно з прес-релізом у середу, домовленість про постачання була досягнута офісом компанії Centravis Central Europe в Польщі. Контракт передбачає поставку труб розмірами 12×1,5, 28×2 і 42×3 мм.

Remontova входить до списку провідних європейських суднобудівних компаній. Польська верф спеціалізується на ремонті та переобладнанні понад 200 кораблів і морських споруд щорічно, зокрема танкерів-шатлів, великоваговиків, бурових установок.

Українські безшовні нержавіючі труби використовуються для ремонту та переобладнання кораблів і морських споруд, зокрема для новішої та ефективнішої гідравлічної системи. Частина суден переобладнана для розміщення морських вітрових електростанцій.

Так, один з останніх проєктів Remontova – підготовка судна нового покоління Les Alizés для транспортування частин морських вітрових електростанцій. Вона має головний кран вантажопідйомністю 5000 тонн, вантажну місткість 61000 тонн і палубу площею 9300 кв м. “Обсяг світового ринку суднобудування оцінюється в $145 млрд у 2024 році з перспективою зростання до $184,5 млрд за 5 років.

Це високотехнологічна галузь з високою доданою вартістю. Ми зацікавлені в таких контрактах і працюватимемо, щоб їхня кількість зростала”, – сказав директор із продажів “Сентравіса” Артем Атанасов, слова якого наводяться в повідомленні. Він зазначив, що компанія продовжує активну роботу з клієнтами в усьому світі через український і зарубіжні офіси з продажу, а саме виробництво має стабільне завантаження і працює, зокрема в Нікополі, незважаючи на непросту безпекову ситуацію. “Сентравіс” є одним зі світових лідерів з виробництва безшовних нержавіючих труб. У 2023 році компанія збільшила обсяги виробництва до 12,2 тис. тонн, або на 12% порівняно з попереднім роком.

Понад 98% продукції “Сентравіс” експортує на світовий ринок. Загалом у 2023 році український виробник поставив свою продукцію в 38 країн світу. Найбільше безшовних нержавіючих труб відвантажив до Німеччини, Італії, США.

“Сентравіс” заснований 2000 року, входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Його основні виробничі потужності розташовані в Нікополі (Дніпропетровська обл.).

У 2023 році відкрилася філія компанії в Ужгороді. Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ “Нікопольський завод нержавіючих труб”, сервісних і торгових компаній ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “ЮВІС”. Його акціонерами є члени сім’ї Атанасових. У власності Centravis Ltd. перебуває 100% акцій ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”.

Новини

17 Квітня 2024

Обсяг споживання металоконструкцій в Україні зріс до 79 тисяч тонн

Україна внаслідок останніх атак РФ втратила 7 ГВт енергогенерації

На будматеріали для відбудови потрібно $62,8 млрд – експерт

16 Квітня 2024

Обсяг металобрухту на майданчиках Міноборони до кінця року може сягнути 200 тисяч тонн

Металургійна промисловість Європи потребує 5 млн тонн водню на рік для декарбонізації

МВФ прогнозує зростання ВВП України цьогоріч до 3,2%

Поляки розблокували пункт пропуску Долгобичув-Угринів

Зеленський підписав закон про мобілізацію

Бронювання працює неефективно: кожен шостий працівник мобілізований – Петрук

Акціонери US Steel схвалили злиття з Nippon Steel

Компанія Дерипаски втратить 36% експорту внаслідок нових санкцій США та Великої Британії 

Українські металургійні компанії у березні скоротили експорт напівфабрикатів на 38,7%

Києву загрожують відключення світла за графіком – ДТЕК

Польська JSW скоротить видобуток вугілля на 850 тисяч тонн

АМКР збільшив виплавку сталі на 93% 

За три місяці китайські металурги відвантажили за кордон 25,8 млн тонн сталі

ВСІ НОВИНИ ⇢