Інтерпайп використовує морський та автотранспорт для доставки залізничної продукції у США та на Близький Схід

Металургія Новини Транспорт
Інтерпайп використовує морський та автотранспорт для доставки залізничної продукції у США та на Близький Схід

Українська промислова група “Інтерпайп” використовує автотранспорт і морські судна для перевезень залізничної продукції, призначеної для “заморських” ринків. Також, з урахуванням атак єменських хуситів в Червоному морі, до Азії продукція зараз транспортується по маршруту через мис Доброї Надії.

Про це в розмові з ЦТС розповів директор із закупівель і логістики компанії Олексій Яновський.

Говорячи, про перший відрізок перевезень – до портів Болгарії і Румунії, Яновський зазначив, що саме залізнична продукція “Інтерпайп”, доправляється до Констанци переважно автомобільним транспортом (в контейнеровозах). Це пов’язано з тим, що до залізничної продукції клієнтами висуваються надзвичайно високі вимоги щодо якості.

“Тож, ми не ризикуємо робити зайві перевантаження та зайвий час давати знаходитися колесам поруч з морською водою. До того ж, обсяги таких перевезень відносно невеликі для нас, тож, ми цілком в змозі забезпечити доставку автомобільним транспортом вчасно та по оптимальним ставкам”, – пояснив топ-менеджер.

Разом з тим, відновлення заходів контейнерних суден до портів Великої Одеси дозволяє компанії використовувати і цей інструмент. Зокрема, компанія возить залізничну продукцію морем у контейнерах на маршруті Чорноморськ-Констанца.

На подальших етапах “Інтерпайп” користується сервісами таких контейнерних ліній, як  Maersk та MSC, або, наприклад, Akkon.

“Рейси виконуються за певним графіком, частіше за все – один раз на тиждень. Маршрут залежить від кінцевого пункту призначення. Частіше за все він пролягає через Порт-Саїд, далі, якщо ми кажемо про країни Близького або Далекого Сходу, через південь Африки (в обхід хуситів у Червоному морі) до Сінгапуру. А потім – невеликими фідерними судами до портів призначення”, – розповів Олексій Яновський.

Зазначимо, що іншим великим overseas-ринком для українського виробника залізничних коліс є Сполучені Штати. Логістика на цьому напрямку покращилася після відкриття українського чорноморського коридору.

“Ми й досі продовжуємо експортувати нашу продукцію через порти сусідніх країн, але ситуація із відвантаженням безпосередньо з українських гаваней об’єктивно покращилася. Ми випробували новий маршрут із Чорноморська до Х’юстона (США), завантаживши балкер трубами та колесами. Станом на сьогодні це працюючий маршрут”, – повідомляв раніше в інтерв’ю ЦТС директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий.

Новини

19 Вересня 2024

British Steel збільшила збитки у вісім разів

У Європі відкрився перший літієвий завод

Купівельна спроможність українців впаде на 20% після підвищення податків

Підприємства видобувної галузі вимагають провести міжнародний аудит Укрзалізниці

Вантажні тарифи Укрзалізниці можна скоротити на 15-20% – Каленков

ЄС виділить додаткові 160 млн євро Україні для підтримки енергобезпеки

Проєкт постачання польської електрики в Україну заморожено

Українські підприємства експортували цинку на $201 тис.

В ООН кажуть, що взимку в Україні світла може не бути до 18 годин на добу

Металургійні компанії України збільшили експорт плоского прокату на 78,4%

Порти окупованого Криму обробили близько 2 млн тонн вантажів в минулому році

Запоріжсталь планує зберегти стабільність поставок плоского прокату у вересні

Фонд декарбонізації зібрав 380 млн грн і приймає заявки на фінансування енергоефективних проєктів

Українська ГТС здатна посилити сполученість між газовими ринками Європи

Україна увійде в зиму з очікуваним дефіцитом генерації 4 ГВт

Україна за 8 місяців збільшила імпорт алюмінію на 20%

ВСІ НОВИНИ ⇢