США сподіваються на відновлення попиту на сталь у 2025 році

Економіка Металургія Новини
США сподіваються на відновлення попиту на сталь у 2025 році

Американські керівники сталеливарної промисловості мають оптимізм щодо відновлення попиту на сталь в США у 2025 році. Про це йшлося на SMU Steel Summit в Атланті, повідомляє Bloomberg.

Багато лідерів галузі покладають великі надії на наступний рік, вбачаючи як драйвери ринку поліпшення економіки США, великі інфраструктурні проєкти та зниження процентних ставок, що стимулює споживчі витрати.

Попри на потенціал для збільшення витрат на великі енергетичні проєкти завдяки державним стимулам, вища вартість запозичень стримує виробництво та економічне зростання. За даними Американського інституту чавуну і сталі (AISI), попит на сталь у США у першому півріччі 2024 року скоротився приблизно на 0,4% у річному обчисленні – до 50,9 млн т.

Базові ф’ючерси на американську сталь з початку поточного року знизилися на 37%, зазначає агентство, а на початку літа досягли найнижчого рівня з грудня 2022-го.

Сигнал Федеральної резервної системи про зниження ставок вже у вересні збільшує перспективи повороту для секторів-споживачів сталі.

За словами Кевіна Демпсі, президента AISI, вони очікують зростання попиту на внутрішньому ринку з боку будівельної галузі, оскільки всі інвестиції в останні роки були зумовлені державною політикою.

Серед цих рішень – закон про інфраструктуру та інвестиційні робочі місця від 2021 року. Як зазначив Джефф Гілмор, виконавчий директор Worthington Steel, у ньому передбачено $550 млрд на проєкти з використанням сталі, що дорівнює приблизно 50 млн т металопродукції.

Проте перед галуззю все ще стоять певні виклики. Зокрема, у найближчі місяці в США планується введення в експлуатацію нових сталеливарних потужностей, в тому числі нового заводу US Steel – Big River 2 в Арканзасі. Це загрожує випереджальним зростанням попиту.

Американські промисловці також стикаються з торговельними проблемами, включаючи падіння світових цін через надлишок китайської сталі та приплив дешевої іноземної металопродукції попри захисні заходи. Ще одним фактором ризику є президентські вибори в США.

Новини

13 Вересня 2024

Болгарія продовжує переговори щодо продажу ядерних реакторів Україні

У серпні імпорт бітуму в Україну збільшився в півтора раза

Індія продовжила компенсаційні мита на імпорт труб з Китаю та В’єтнаму

На жодній електростанції не збудували другий рівень захисту – Кудрицький

Завод British Steel у Скантропі може зупинитися в разі закриття доменної печі

Voestalpine зупиняє завод у Лінці

Імпорт залізної руди до Туреччини збільшився на 58%

Як ефективно використовувати елеватори для зберігання врожаю

Європейські металурги планують скоротити обсяги виробництва через слабкий попит

В Укрзалізниці сподіваються на підняття тарифів ще до кінця року

З початку року імпорт майже вдвічі перевищив український експорт

Інгулецький ГЗК простоює через високі ціни на електроенергію

Європейська рахункова палата зафіксувала нераціональне використання коштів на зелене відновлення

Порти Великої Одеси можуть перейти на газову генерацію

Україна отримує аварійну допомогу електроенергії з трьох країн

Тайвань скорочує імпорт металобрухту

ВСІ НОВИНИ ⇢